HVIEZDA-letenky online vám v spolupráci s leteckou spoločnosťou Turkish Airlines pripravila špeciálnu ponuku. Rezervuj svoju letenku do vysnívanej krajiny už dnes a vyskúšaj služby na palube spoločnosti.

 

Podmienky:

  • do vypredania voľných miest
  • ostatné podmienky sa dozviete v priebehu rezervácie
  • U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

________________________________________________________________________________________________________

Využite jedinečnú ponuku a spoznajte Istanbul!

Každý cestujúci, ktorý letí s leteckou spoločnosťou Turkish Airlines do akekoľvej destinácie (okrem Turecka a Severného Cypru) cez Istanbul a jeho medzipristátie trvá minimálne 6 hodín, má možnosť na prehliadku Istanbulu ZDARMA. Na TOURISTANBUL sa nemusíte hlásiť vopred, stačí sa nahlásiť až na letisku.
Využite šancu a miesto čakania na letisku choďte na TOURISTANBUL!
Aby ste sa mohli Tour zúčastniť, váš prílet musí byť najneskôr o 8:00 hod. a odlet najskôr o 19:30 hod.

Ako si o TOURISTANBUL zažiadať?
1. Je nutné, aby ste mali zakúpenú medzinárodnú letenku s Turkish airlines s prestupom v Istanbule na medzinárodnom letisku.
2. Vaše medzipristátie v Istanbule musí trvať minimálne 6 hodín (max. 24 hodín) v časovom úseku medzi 09:00 a 18:00 hod.
3. Navštívte v letiskovej hale na medzinárodnom letisku Atatürk Hotel Desk Turkish Airlines najneskôr 30 minút pred začiatkom prehliadky a nahláste svoju účasť. Hotel Desk nájdete v letiskovej hale.

Využite šancu a namiesto čakania na letisku choďte na TOURISTANBUL!

Každý cestujúci, ktorý letí s leteckou spoločnosťou Turkish Airlines do akejkoľvek destinácie (okrem Turecka a Severného Cyprusu) cez Istanbul a jeho medzipristátie trvá viac ako 6 hodín, má možnosť pozrieť si Istanbul ZADARMO. Viac o prehliadkách nájdete na https://www.turkishairlines.com/en-int/flights/fly-different/touristanbul/. Na TOURISTANBUL sa nemusíte hlásiť dopredu, stačí sa nahlásiť až na letisku

Ak u vami zvoleného letu neexistuje nadväzné spojenie pri prestupe, môžete využiť ubytovanie ZADARMO.
- využiť ubytovanie zadarmo je možné v prípade, že čas medzi medzinárodnými letmi pri prestupe v Istanbule presiahne 12 hodín pre economy triedu, 9 hodín pre business triedu
- nárok na bezplatné ubytovanie zaniká, ak existuje iný nadväzný spoj (aj v prípade, že je plne obsadený) v rámci 7 dní od zvoleného termínu. Doba sa vypočítava podľa doby pristátia letu a odletu náväzného letu. Ubytovanie sa poskytuje na maximálne 2 noci. Ak dôjde zmenou letenku k zníženiu doby na prestup, nárok na ubytovanie zaniká. Hootel je k dispozícii len cestujúcim, ktorí prichádzajú z mimo územia Turecka a nadväzný let je operovaný opäť mimo územia Turecka.
- po prílete do Istanbulu cestujúci kontaktuje pre rezerváciu hotela „Turkish Airlines Hotel Desk“ v príletovej hale letiska.  Viac o hoteli nájdete na https://www.turkishairlines.com/en-es/flights/hotel-service/index.html.