HVIEZDA-letenky online vám v spolupráci s leteckou spoločnosťou Turkish Airlines pripravila špeciálnu ponuku. Rezervuj svoju letenku do vysnívanej krajiny už dnes a vyskúšaj služby na palube spoločnosti.

 

Podmienky:

  • do vypredania voľných miest
  • ostatné podmienky sa dozviete v priebehu rezervácie
  • U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

________________________________________________________________________________________________________

Využite jedinečnú ponuku a spoznajte Istanbul!

Každý cestujúci, ktorý letí s leteckou spoločnosťou Turkish Airlines do akekoľvej destinácie (okrem Turecka a Severného Cypru) cez Istanbul a jeho medzipristátie trvá minimálne 6 hodín, má možnosť na prehliadku Istanbulu ZDARMA. Na TOURISTANBUL sa nemusíte hlásiť vopred, stačí sa nahlásiť až na letisku.
Využite šancu a miesto čakania na letisku choďte na TOURISTANBUL!
Aby ste sa mohli Tour zúčastniť, váš prílet musí byť najneskôr o 8:00 hod. a odlet najskôr o 19:30 hod.

Ako si o TOURISTANBUL zažiadať?
1. Je nutné, aby ste mali zakúpenú medzinárodnú letenku s Turkish airlines s prestupom v Istanbule na medzinárodnom letisku.
2. Vaše medzipristátie v Istanbule musí trvať minimálne 6 hodín (max. 24 hodín) v časovom úseku medzi 09:00 a 18:00 hod.
3. Navštívte v letiskovej hale na medzinárodnom letisku Atatürk Hotel Desk Turkish Airlines najneskôr 30 minút pred začiatkom prehliadky a nahláste svoju účasť. Hotel Desk nájdete v letiskovej hale.

Čo vás na TOURISTANBUL čaká?
TOUR 1 (09:00 – 15:00 hod)
transfer z letiska
raňajky
návšteva Blue Mosque, Hippodrome, German Fountain, Serpentine Culomn, Obelisk of Theodosius, Tokpai Palace, Basilica Cistern
obed
transfer na letisko
Aby ste sa mohli Tour zúčastniť, váš prílet musí byť najneskôr o 08:00 hod a odlet najskôr o 16:00 hod.

TOUR 2 (12:00 – 18:00 hod)
transfer z letiska
obed
pešia prechádzka Istiklal Street do Old Pera, návšteva Galata Tower a okolia
transfer na letisko
Aby ste sa mohli Tour zúčastniť, váš prílet musí byť najneskôr o 11:00 hod a odlet najskôr o 19:00 hod.

TOUR 3 (09:00 – 18:00 hod)
transfer z letiska
raňajky
návšteva Blue Mosque, Hippodrome, German Fountain, Serpentine Culomn, Obelisk of Theodosius, Tokpkapi Palace, Basilica Cistern, Grand Covered Bazaar
obed
transfer na letisko

TOUR 4 (18:00 – 23:00 hod)
transfer z letiska
večera
výlet lodí Bospor Tour
transfer na letisko

 

Ak u vami zvoleného letu neexistuje nadväzné spojenie pri prestupe, môžete využiť ubytovanie ZADARMO.
- využiť ubytovanie zadarmo je možné v prípade, že čas medzi medzinárodnými letmi pri prestupe v Istanbule presiahne 12 hodín pre economy triedu, 9 hodín pre business triedu
- nárok na bezplatné ubytovanie zaniká, ak existuje iný nadväzný spoj (aj v prípade, že je plne obsadený) v rámci 7 dní od zvoleného termínu. Doba sa vypočítava podľa doby pristátia letu a odletu náväzného letu. Ubytovanie sa poskytuje na maximálne 2 noci. Ak dôjde zmenou letenku k zníženiu doby na prestup, nárok na ubytovanie zaniká. Hootel je k dispozícii len cestujúcim, ktorí prichádzajú z mimo územia Turecka a nadväzný let je operovaný opäť mimo územia Turecka.
- po prílete do Istanbulu cestujúci kontaktuje pre rezerváciu hotela „Turkish Airlines Hotel Desk“ v príletovej hale letiska.