Až 45 low-cost dopravcov na jednom mieste! Preleťte Európu za pár korún s nízkonákladovými dopravcami. Pripravili sme pre Vás ponuku najlacnejších leteniek do najobľúbenejších destinácií Európy.
Leťte s nami do Veľkej Británie, Írska, Holandska, Francúzska, Talianska, Španielska a do ďalších európskych miest.

 

  rim-coloseum   Levné letenky Londýn   Letenky Paříž


Letenky od nízkonákladových dopravcov nájdete samozrejme v ponuke leteniek Hviezda.sk. Letenky obdržíte len emailom priamo od dopravcu. Na našom webe nájdete tiež informácie k online odbaveniu a príručnej batožine.
V prípade zmien, online odbavenia alebo otázok je nutné obracať sa priamo na leteckú spoločnosť, u ktorej ste si letenku zakúpili.

Letecká preprava od nízkonákladových dopravcov je väčšinou za nižšie ceny než aké ponúkajú linkové letecké spoločnosti. Rozdiel v cene spôsobuje predovšetkým obmedzenie služieb pre cestujúcich.

V rámci základnej ceny leteniek od nízkonákladových dopravcov je možné využiť len služby priamo spojené s prepravou. Služby ako batožina (či už príručná alebo odbavená), online check-in, občerstvenie na palube, denná tlač, prednostné odbavenie alebo voľba sedadiel v lietadle sú spoplatnené. Nízkonákladoví dopravcovia väčšinou tiež neponúkajú zľavy pre deti, študentov či seniorov. Na rozdiel od linkových dopravcov väčšina nízkonákladových leteckých spoločností umožňuje zmenu mena cestujúceho za poplatok.

Výhodou nízkonákladových dopravcov okrem výhodných cien leteniek je, že operujú predovšetkým priame lety. Vo väčšine prípadov však nelietajú na hlavné medzinárodné letiská, ale na menšie letiská v okolí hlavných miest.
 

V našom online systéme nájdete nízkonákladových dopravcov ako Ryanair, Wizz Air, easyJet, norwegian.no, vueling alebo transavia.com, Jet2.com, InterSky, germanwings, jetBlue airways, blu-express.com, Thomsonfly, Virgin australia, FlyFrontier.com, direktflyg, Meridiana fly, Thomas Cook Airlines, manx2.com, citywing, Livingstone, blueIslands.com, Germania, SkyWork, Eastern airways, Malnö Aviation, Scoot, Volotea, Virgin america, WestJet, TUIfly.com, WOW Air, Corendon Airlines, Monarch.co.uk, kulula.com, aurigny.com, neos, porter, Orient Thai Airlines, Jetstar, DAT (Danish Air Transport), Involatus, Air Mediterranee, Aer Lingus, SunExpress, Air Busan, Eastar Jet.