Pre online platbu leteniek a poistenia môžete využiť platbu kartou cez platobnú bránu ČSOB a platbu prostredníctvom systému PayU.

 

Platobná brána ČSOB

ČSOB poskytuje tzv. Platby kartou na internete (e-commerce 3D-Secure) na strane internetového obchodníka. Tento postup umožní klientom bezpečné platby kartou s využítm 3D-Secure riešenia.

K platbám na internete je možné využiť karty Visa Electron, Visa a MasterCard.

Najdôležitejším bezpečnostným prvkom, ktorý 3D-Secure riešenie prináša oproti ostatným systémom je, že údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke, čím je zaistený zakódovaný prenos údajov a obchodníkovi sa zobrazí iba výsledok transakcie, či je povolená alebo nie. Týmto je odstránená možnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého službu (tovar) kupujete a voľným prenosom nechránených údajov na verejnej počítačovej sieti.

 

Platba prostredníctvom payu

Platobný systém PayU zabezpečuje realizáciu u vybraných platobných metód. Stačí k tomu vlastniť ľubovoľný bankový účet vedený v SR v slovenskej mene.

Platba je veľmi jednoduchá, vyberiete logo svojej banky, cez ktorú vstúpite do svojho internetového bankovníctva. V internetovom bankovníctve sa Vám predvyplní suma a náš účet a potom stačí iba previesť platbu.

 

Online platba kartou   Online platba payU