Registrácia provízneho predajcu

Možnosť spolupráce v oblasti provízneho predaja leteniek ponúkame cestovným kanceláriám, cestovným agentúram a internetovým serverom. Ak máte záujem umiestniť online rezervačný systém hviezda letenky online na Vaše stránky, stačí vyplniť jednoduchý registračný formulár a následne podpísať obchodnú zmluvu, ktorú automaticky po registrácii obdržíte na Váš email. Taktiež obdržíte HTML kód pre vloženie systému hviezda letenky online na vaše webové stránky. Akonáhle od vás príde podpísaná zmluva, obratom vám pošleme vstup do administratívneho prostredia.

 

Vaše provízie

Za každú realizovanú letenku, rezervovanú cez vaše webové stránky, získavate odmenu vo výške 80% z transakčného poplatku. Prehľad provízií nájdete v administratívnom prostredí, do ktorého získate prístup po podpise zmluvy.

 

Administratívne prostredie

Tu sa vám načítajú všetky rezervácie leteniek a poistenie rezervované cez vaše stránky. Prebieha tu tiež spätná fakturácia vašich provízií. V administratívnom prostredí nájdete rovnako prehľad provízií leteniek u všetkých leteckých spoločností, ktoré online systém hviezda letenky online ponúka.

 

Spracovanie rezervácií leteniek a ďalších služieb hviezda letenky online

Každá rezervácia uskutočnená cez vaše webové stránky je odoslaná do callcentra hviezda letenky online, kde je následne spracovaná našimi pracovníkmi. Úhradu a vyzdvihnutie letenky klientovi vybaví naše call centrum. Je možné sa dohodnúť, aby sme kontaktovali na miesto klienta vašu agentúru, pokiaľ si to budete priať.

 

Predajná varianta systému hviezda letenky online

Províznym predajcom a internetovým serverom ponúkame rezervačný systém hviezda letenky online:

  • flexibilná varianta určená pre väčšie CK a servery
  • je možné graficky upraviť
  • predajné moduly je možné ľubovoľne nastaviť
  • výšku provízií je môžné ľubovoľne zvoliť
  • neobahuje logo hviezda letenky online
  • obsahuje akčnú ponuku leteniek na úvodnej obrazovke
  • minimálna doba umiestnenia vyhľadávača na www stránkach je 2 roky

 

kontakt:
tel: +420 539 000 174
email: registracia@hviezda.sk

 

 

Moduly rezervačného systému hviezda letenky online

Úhrada platobnou kartou online

Online platba kartou je automaticky aktivovaná pri registrácii provízneho predajcu. Prebieha prostredníctvom platobnej brány, jedná sa o 100% bezpečný spôsob úhrady, kedy prevádzkovateľovi webovej stránky nehrozí žiadne riziko (napr.: pri platbe neplatnou kartou) a platba je úplne bezpečná. Tento jedinečný spôsob úhrady umožní klientovi okamžitú platbu letenky priamo v momente rezervácie, a to z SR i zo zahraničia. Klient tak nie je nútený ísť do banky a ušetrí tak veľa času. Prevádzkovateľovi webovej stránky je účtovaný poplatok za použitie platby kartou, ktorý sa strháva z provízie. Výšku poplatkov za použitie platby kartou online u jednotlivých leteckých spoločností nájdete v administračnom prostredí provízneho predajcu.

Šetríme našim spoločným klientom čas a peniaze!

 

Registračný formulár
V prípade, že už ste registrovaný provízny predajca a máte záujem o aktiváciu vyššie uvedených služieb alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na email: registracia@hviezda.sk